prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie o Babskiej Autoszkole
Autor Wiadomość
Karolka223

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-02-07, 16:43   Opinie o Babskiej Autoszkole

zamierzam rozpocząć kurs na prawo jazdy. Dawno temu już podchodziłam, ale mam kiepskie wspomnienia - instruktor mnie podrywał, sugerował, że nie nadaję się do prowadzenia samochodu, a na koniec namawiał mnie do przekazania mu koperty w zamian za zdany egzamin...

Dlatego zamierzam robić prawko w babskiej auto szkole. Macie jakies opinie o niej? podzielcie się z tym co wiecie.
 
     
iwol40

Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-03-06, 00:07   

Polecam szkołe!!!! Uczyłam się tylko tam i zdałam egzamin za pierwszym razem. Mało tego, polubiłam jeżdżenie samochodem a zanim się zapisałam na kurs, strasznie się tego bałam.
Jeśli ktoś się chce nauczyć jeździć to polecam tę szkołe. :-)
 
     
aneczka111 
kocham to miasto

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-15, 20:16   babska autoszkoła

Ja babską autoszkołą jestem zniesmaczona. Jak wróciłam po długiej przerwie(chyba z rok czasu) to pani z biura z Marszałkowskiej szukała mojej karty z egzaminu wewnętrznego(nie znalazła zresztą) i nie chciała mi wydać zaświadczenia o ukończeniu kursu - kazała mi jeszcze raz zdawać egzamin na komputerze. Jak powiedziałam ze nie mam takiego obowiązku bo już zdawałam to powiedziała żebym cieszyła się ze nie muszę płacić bo gdzie indziej bym tak łatwo nie została dopuszczona powtórnie. A przecież arkusz egz wew nie zginął z mojej winy.
Poza tym samochody rozklekotane, w środku brudno, no i chamska instruktorka. NIE POLECAM!
 
     
antidotumx

Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-10-02, 19:46   

babska to dramat prawdziwy, pomijam już fakt, że jak się odwołuje jazdę to traci się godziny, ale instruktorka z którą jeździłam (Eliza) drze mordę przy najdrobniejszym błędzie, człowiek się tylko stresuje a nic się nie nauczy. Na szczęście rozstałam się z nimi. Kolezanka poleciła mi Auto-Jazdę na Bemowie. Zupełnie inny poziom, instruktorzy normalni, ludzcy, aż sie chce jeździć. Serdecznie polecam Grzegorza, który bardzo wiele mnie nauczył, ale i właściciela Pana Marka.
 
     
petruski 

Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-11-01, 17:38   

Dołączam się do negatywu. Reklama tej szkoły to zwykła ściema. No bo jeśli biorą instruktorów na umowę zlecenie (niby to ma być gwarancja ich cudowności ) to wiadomo, że ich wcześniej nie sprawdzają. To kursanci muszą się męczyć z niektórymi deb...kami - tak , moja instruktorka była debi..ą.
Pewnie mają tam paru fajnych instruktorów, ale nie mam zamiaru tracić czasu i energii na sprawdzanie tego.
Zrezygnowałem po 15 godzinach dopiero niestety. To jest jednak babska szkoła - nie dla ludzi z klasą.
Ta wrzeszcząca Eliza może i jest niezłą nauczycielką, ale jej przerośnięte ego (próbuje może dorównać Tatusiowi - chyba też instruktor) i poczucie humoru jest dosyć męczące. Dla mnie nauczyciel traci swój autorytet w chwili, kiedy podnosi głos - na bazar zapraszam, do średniowiecza.
Szkoda czasu i kasy dziewczyny na babskie szkoły. ;)
 
     
lolka121

Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-11-14, 23:52   

CZeść
Nie zgadzam się z tym co niektorzy tu napisali o tej szkole
poniewaz ja tam miałam kursy doszkalające i dzieki nim zdalam a wcześniej mialam w paru innych doszkolenia i oblewałam egzamin po prostu na złego instruktora trafialiście
ja moge wam taką dziewczyne polecić na prawde w porządku wszystko tłumaczy jeśli niewiesz to jej o tym powiedz ona ci dokładnie krok po kroku powie co i jak.
Dzięki niej bardzo dużo zrozumialam i na czym blędy robiłam ona sie nazywa ANETA DOBROSZKIEWICZ na prawde super instruktorka i poznalam kilka ludzi ktorzy mieli zną jazdy i tez wam tak powiedza jak ja poprą moje zdanie przemyślcie to co wam napisałam i pozdrwaiam sardecznie. powodzenia życze
 
     
Misza 
oszustwo

Dołączyła: 05 Kwi 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-04-05, 08:12   UWAGA NA BABSKĄ!

Zgadzam się z poprzedniczkami. Ta szkoła to strata czasu i kasy! Oprócz Skody, jeździ się Toyotą ( w zależności, który samochód jest wolny). Instruktorzy bez przerwy wrzeszczą niewiele tłumacząc ( z resztą wystarczy pogadać z egzaminatorami, aby upewnić się jak niska zdawalność jest po babskiej. Kursanci boją się samodzielnie jeździć, wmawia im się że potrzebują kolejnych godzin, podczas których kolejny raz nie tłumaczy się podstaw.
W momencie przepisania się do innych szkół, instruktorzy z którymi zaczyna się jazdy słysząc, że przyszło się z babskiej autoszkoły załamują ręce. Opinia skądś się bierze, a wpisy których dokonują pracownicy w celu autoprezentacji i poprawy reputacji na forach internetowych mozna szybko wyczuć.
Szkoda czasu i pieniędzy. Jest mnóstwo szkół w Warszawie, które świetnie uczą jeździć. My masowo odchodząc z babskiej, momentalnie zauważyliśmy różnicę i dzięki najmądrzejszej decyzji tzn UCIECZCE Z BABSKIEJ zdałam za pierwszym podejściem, podobnie jak kolezanki, które zmieniły wraz ze mną szkołę nauki jazdy!
 
     
Serafina 

Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-05-03, 16:15   Jaki pan, taki kram

Zdecydowanie nie polecam. Szkoda słów. Nazwa adekwatna do jakości i stylu prowadzenia wykładów i samych jazd. nie dla kobiet i mężczyzn - ale na pewno dla bab! ;)
 
     
michala

Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-05-07, 12:31   

Witam wszystkich przyszłych kierowców! Moja przygoda z prawem jazdy rozpoczęła się na początku grudnia w szkole SILVER w Warszawie. Cały kurs ukończyłam w 3 miesiące. Z przyczyn prywatnych do ostatniego egzaminu przystąpiłam po 2 miesiącach i w tym czasie brałam doszkalania i 30 kwietnia ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!! Nie mam wątpliwości, że to zasługa instruktora, p. KRZYSZTOFA KAMIŃSKIEGO . Pan Krzysiu potrafi bardzo dobrze przygotować przyszłego kierowcę do jazdy, wielokrotnie powtarza potrzebne informacje, daje cenne rady i wskazówki. Jest bardzo spokojnym człowiekiem, dlatego też jazda nie jest dla kursanta stresująca. Poza tym wyróżnia się dużą kultura osobistą i kompetencją. Ma indywidualne podejście do każdego kursanta. Co najciekawsze, mimo że miałam świadomość tego, że danego dnia Pan Krzysztof miał za sobą już parę godzin jazdy z kursantami, nigdy nie dał mi odczuć, że jest zmęczony czy rozdrażniony poziomem jazdy lub moimi błędami, które przecież jak każdy popełniałam sporo. Za każdym razem ta sama świeżość i chęć dalszej jazdy, jakby to była pierwsza godzina jazdy. Oprócz ćwiczenia słabszych elementów technicznych dużo jeździliśmy po trudnych odcinkach, na których na samym początku niemal łapałam się za głowę. Na egzaminie nie było rzeczy które były dla mnie nowością i sprawiły mi jakąkolwiek trudność wszystko przerobiliśmy i dopracowaliśmy z Panem Krzysiem na jazdach :)

Chciałam serdecznie podziękować mojemu instruktorowi Panu Krzysztofowi za profesjonalne przygotowanie mnie do egzaminu. Panie Krzysiu dziękuję przede wszystkim za niesamowitą cierpliwość wobec mojej osoby , gdyż zdaję sobie sprawę z tego , że praca ze mną nie zawsze była łatwa. Dzięki Panu przestałam bać się jazdy samochodem i uwierzyłam , że ja także mogę jeździć i to nie tak najgorzej... Polubiłam jazdę samochodem i po zakończonej lekcji już nie mogłam doczekać się następnej. Dziękuję również za wsparcie i za to , że wierzył Pan we mnie bardziej niż ja sama :)
Pozdrawiam
Michalina :)
Bardzo wszystkim polecam szkołę SILVER !!!!
Fort Piątek ul. Modlińska 310/ 312 Warszawa
tel. 697640022 :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8