To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

Egzamin prawa jazdy - Egaminy 2014

Adam121 - 2014-05-28, 14:09
Temat postu: Egaminy 2014
OGLOSZENIE
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych którzy chcą uzyskać wymażony dokument prawa jazdy. Na początek chciał bym wam oświadczyć że jestem Egzaminatorem pierwszego stopnia i siedzę w tym fachu od ponad 15 lat. Jestem poważnym człowiekiem i oczekuję tego samego od was zdradzę wam cos czego nie powinienem robić prawdą jest jednak taka jeżeli jesteś dobrze przygotowany teoretycznie bo przecież spędziłeś kilkadziesiąt godzin przed komputerem rozwiązując testy z różnych wydawnictw. Jeśli masz nawet wiedzę bo przeczytałeś kilkanaście poradników to nie masz 100% szans na pozytywny wynik. Powiem więcej nie masz nawet 50% szans. Ogólnopolskie statystyki nie kłamią egzamin np z teorii zdaje tylko ok. 27% kursantów!.Tak, to są objawy stresu. Chyba nie muszę, was przekonywać że stres jest waszym największym wrogiem podczas egzaminu na prawo jazdy. Niestety podczas kursu nauki jazdy nie nauczycie się jak sobie z nim radzić a z badań wynika że większość niepowodzeń spowodowanych jest właśnie przez stres.Swój zawód wykonuje z pasją i zaangażowaniem 100%-ym. Zawsze wychodziłem z przekonania że jeśli ja mam prawo jazdy to dlaczego nie miałbyś mieć i Ty? Załatwiany przezemnie dokument jest legalny wraz z wpisem i odbierany jest w Urzędzie. Koszt każdej kategorii to 3000zł. Ogloszenia za kwotę 1200 zl są śmieszne bo ta suma nie pokrywa nawet kosztów kursu a dokumenty bez rzekomych zaliczek to także bajka dla dzieci i są to dokumenty robione na domowej roboty maszynie z części zakupionych na allegro a przy pierwszej kontroli nie jadą Państwo dalej lecz na komisariat z zarzutem podrabiania dokumentów, wiem gdyż od wielu lat siedzę w tej branży. Sprawę załatwiam w 14 dni roboczych. Oszczędzasz koszt kolejnych egzaminów i nerwy. Czasami zdażaja się złe opinie o mojej ofercie ale proszę aby to nie zrazilo Panstwa gdyż to zazdrosna konkurencja dodaje te wpisy a można to udowodnić w prosty sposób piszac do osoby ktora dodala wpis i prosząc o dowód wplaty bo jesli ją oszukalem to musi mieć dowód rzekomej wplaty. W taki sposob moga Panstwo przekonac sie ze jednak nie jestem oszustem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do usłyszenia.Współpracujemy z zagraniczną firmą zajmującą się organizowaniem kursów i szkoleń uzjupełniających dla przyszłych.W razie jakichkolwiek pytań mogą państwo zaczerpnąc informacji na naszej stronie internetowej www.kursyword.jimdo.com lub pod numerami telefonu 786188969 oraz pod drugim 790525778



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group