To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

Szkoły jazdy w Warszawie - Tania szkola na mokotowie poszukiwana

hortex - 2014-05-10, 08:55
Temat postu: Tania szkola na mokotowie poszukiwana
Witam, poszukuje taniej nauki jazdy najlepiej na mokotowie ale moga byc tez okolice. Umiem jezdzic autem wiec nie zalezy mi mocno na tym co mi ktos bedzie tlumaczyl i tak bede musial sam siasc do przepisow i testow i troche podlapac dla tego szukam taniej szkoly. Z gory pieknie dziekuje i pozdrawiam! Rafal.
jacevicz - 2014-05-13, 22:25

Tania oznacza, że kiepskiej jakości nauka będzie. Nie lepiej dołożyć więcej i mieć pewność jakości szkolenia?
hortex - 2014-05-17, 14:32

Umiem jezdzic wiec nauka typu gdzie jest hamulec lub gaz mi nie potrzebna. Co do przepisów to i tak bede musial siedziec i wkuwac po swojemu.. Co najwyzej interesowała by mnie jazda po trasach wordu.. Prawdopodobnie zapisze sie do szkoly tunell, ale jak ktos cos ciekawszego zna to z checia wyslucham

I prawdopodobne ze wezme e-kursy..

ELQ - 2014-05-20, 09:27

dużych róznic w cenach kursów pewnie nie ma ( max 100-150 zł), a lepiej zaplacic trochę wiecej i miec wieksza szanse na zdanie egzaminu, nie ma co kierowac sie szkoła tylko instruktorem, który nas może uczyć
Rychu - 2014-06-08, 10:01

jacevicz napisał/a:
Tania oznacza, że kiepskiej jakości nauka będzie. Nie lepiej dołożyć więcej i mieć pewność jakości szkolenia?


Tanie nie zawsze oznacza gorsze, co sprawdziłem na swoim przykładzie, robiąc kurs dwukrotnie. Najpierw w mojej rodzinnej miejscowości (ale nie podszedłem do egzaminu), następnie dwa lata później w Warszawie. Kurs w Warszawie był tańszy :shock: a nauczyłem się więcej i zdałem za pierwszym razem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group