To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

Szkoły jazdy w Warszawie - PrawoJazdyPortal.pl - porównywarka kursów prawa jazdy

PrawoJP - 2014-02-03, 13:11
Temat postu: PrawoJazdyPortal.pl - porównywarka kursów prawa jazdy
Nie musisz już szukać szkoły jazdy przeglądając dziesiątki stron internetowych. U nas wszystkie najlepsze szkoły jazdy w Twoim mieście, masz zebrane w jednym miejscu. PrawoJazdyPortal.pl współpracuje z ośrodkami szkolenia kierowców z całego kraju dzięki czemu możemy wam zaoferować najlepsze ceny na kurs prawa jazdy bez wychodzenia z domu. Tylko u Nas szybko i wygodnie zapiszesz się na kurs prawa jazdy w wybranej przez siebie szkole nauki jazdy.
jussie - 2016-06-26, 23:27

Wygląda na to, że portalu juz nie ma. Adres nie działa.
Paulina93 - 2016-12-28, 21:42

Ja wolę jednak pytać się znajomych o jakieś opinie. tak samo robiłam szukając szkoły jazdy. Koleżanka poleciła mi szkołę Moto Start na Racławickiej. Atmosfera fajna i na luzie. Instruktorzy super, ale też przykładają się do pracy więc nie ma co liczyć na mega labe ;)
jussie - 2020-09-15, 15:57

Portal już dawno nie działa ale uważam, że takie narzędzie jest potrzebne. Chociaż jednocześnie zdecydowanie wolę polecenia znajomych. Zdaje sobie jednak sprawę, że nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie w ten sposób szkoły, która nas interesuje.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group