To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

Szkoły jazdy w Warszawie - Szkoła Smile - dziwne zasady!

Julex90 - 2013-07-18, 19:49
Temat postu: Szkoła Smile - dziwne zasady!
Właśnie chcę zapisać się na prawko, już byłam gotowa wybrać szkołę Smile, jednak coś mi się nie zgadzało z godzinami kursu teoretycznego - wychodziło że odbywa się tam około 22 godzin (45 minutowych) zamiast ustawowych 30stu. Gdy powiedziałam to w biurze - Pani powiedziała że większości kursantów nie chcę się wyrabiać 30stu i że po co omawiać tak długo znaki (?!)

Nie jestem doświadczona, może rzeczywiście 30h to za dużo ale jednak płacę za 30.. nie spodobało mi się to dlatego uważajcie na Smile jeśli mają takie podejście i zdanie o kursantach ("nie chce im się")...

justa89 - 2013-08-14, 08:29

Teoria i tak zazwyczaj sprowadza się do omawiania testów. I tak warto samemu przeczytać kodeks drogowy przed egzaminem.
Ja na twoim miejscu bardziej bym zwróciła uwagę na jazdy (jakie auto, jacy instruktorzy).

laolaw - 2013-08-27, 12:20

Z jednej strony to racja mało kto chodzi na teorię, jednak w ustawie jest wyraźnie napisane ile godzin lekcji teoretycznych powinno się odbyć.
jussie - 2013-11-19, 18:42

Będziesz się nudziła na teorii, ważna jest pierwsza pomoc i kilka kluczowych działów. Resztę lepiej samemu powtarzać z książką, robić testy.
Julex90 - 2013-12-18, 14:54

nie nudziłam się, w szkole Expert miałam całe 30 h teorii bardzo dobrze poprowadzonej. Dzięki temu oraz robieniu testów zdałam teorie za pierwszym razem. Unikałabym szkół które obcinają teorię


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group