To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

Szkoły jazdy w Warszawie - Szkoła Cezar

Jarza - 2013-03-19, 12:40
Temat postu: Szkoła Cezar
Szczerze polecam tą szkołę!

Egzamin teoretyczny (NOWY) zdałem za PIERWSZYM RAZEM i praktyczny po miesiącu czasu od teorii i 4 godzinach doszkalających też za PIERWSZYM RAZEM.

Kurs ukończyłem szybko, jazdy miałem 3 razy w tygodniu, chociaż to nie był kurs przyśpieszony. (to był dla mnie szok)

Większość czasu jeździłem z Panem Jurkiem i jestem mu bardzo wdzięczny. Widać że ten człowiek ma naprawdę duże doświadczenie i potrafi przekazać swoją wiedzę. Dzięki temu mam zdane egzaminy tak szybko.

Bardzo stresowałem się na praktyce, ale to już moja wina. Szkoła świetnie przygotowuje pod każdym względem. Twoje pytania i wątpliwości NIE zostaną olane.

Pozdrawiam,
Lukasz J.

P.S.
Jedyne do czego można się przyczepić to to, że na stronie szkoły "Cezar" jest napisane: "posiadamy jeden z najlepszych placów manewrowych", to jest tylko reklama, ponieważ plac jest jak najbardziej zwyczajny i używany na spółkę z inną szkołą. Nie jest to wielki minus i niczemu nie przeszkadza, jak widać po wynikach.

adam315466 - 2013-07-08, 18:37
Temat postu: SZKOŁA JAZDY CEZAR
[b][b]Serdecznie polecam szkołę CEZAR, byłem kompletnym "zielonym liściem" do póki tam nie trafiłem...
Na początku trafiłem do Pana Jurka, niestety nie nauczył on mnie zbyt wiele.
Potem zmiana instruktora na Pana Grzegorza (szefa), to najlepszy instruktor wszech czasów :)
Nauczył mnie wszystkiego co jest potrzebne na egzamin teoretyczny jak i praktyczny.
Jeżdżąc z Nim czułem się po prostu pewnie za kierownicą, nawet gdy coś źle zrobiłem to on zachowywał się bardzo spokojnie (wytłumaczył gdzie jest błąd i co muszę zrobić aby następnym razem go nie popełnić) CO WAŻNE, ANI RAZU NIE KRZYKNĄŁ NA MNIE(czego nie umieją niektórzy instruktorzy), wytłumaczył często popełniane błędy na egzaminie praktycznym, trasy i na co trzeba szczególnie uważać.
Ale jedno trzeba przyznać, jest bardzo wymagający, u niego musisz jeździć na "picuś glancuś".
Teoria zdana za 3 razem (nowa), praktyka zdana za 1 :)

abcd - 2014-03-18, 02:10

ja rowniez polecam :)
super instruktorzy, fajne samochody, nawet na mnie nie krzyczeli :D zdalem rowniez bez wiekszych problemow, jakbym mial znowu wybrac szkole to na pewno tą ;)

mariusz1987 - 2014-03-25, 10:00

Witam serdecznie wszystkich nowych kursantów
Ja również szczerze polecam szkołe jazdy Cezar .Wczoraj zdałem egzamin państwowy:-) Świetni instruktorzy pan Jurek ogromne doświadczenie,natomiast Ja jeżdziłem z szefem Grzegorzem Próbowałem zdać prawo jazdy około 5 lat temu Niestety 3 razy nie udało sie i zrezygnowałem Teraz zrobiłem przyspieszony kurs w 4tygodnie i zdałem za drugim razem (przez swoja głupote i pośpiech pierwszy oblany... ) A mówił mi Grzesiek nie raz zebym sie nie spieszyl i zawsze 2,3 melisy przed jazdą wypił hehe Tyle co on sie ze mna namęczył Szczerze podziwiam cierpliwosc i opanowanie Zostałem doskonale przygotowany Testy zdałem za pierwszym podejsciem 73pkt (na 74 możliwych) Podczas kursu jak sie okazało jeżdziliścmy po tych samych trasach na jakich zdawałem egzamin,wiec czułem sie pewnie . Zostałem również ostrzeżony o miejscach w których trzeba zwrócić szczególną uwage i ostrożność Świetni ludzie!!! Jestem im Bardzo wdzieczny i zawsze będe miło wspominał
Pozdrawiam serdecznie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group