Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

Szkoły jazdy w Warszawie - ELMOL - ciekawa szkoła jazdy --- Suuuuper Oferta

Patylka - 2011-09-05, 20:26
Temat postu: ELMOL - ciekawa szkoła jazdy --- Suuuuper Oferta
Witajcie !!!

Na początku wakacji trafiłam z siostrą do szkoły ELMOL, która mieści się w Centrum Handlowym LAND na ul. Wałbrzyskiej. www.elmol.pl. Siostra rozpoczęła kurs na kat. B ja posiadam już prawko od kilku lat lecz nie jeździłam. Potrzebna mi była praktyka gdyż moje prawko przeleżało w szufladzie kilka ładnych lat. Potrzebowałam szybkiej i fachowej pomocy ponieważ od września miałam otrzymać służbowy samochód. Była to moja kolejna próba powrotu do jeżdzenia - brałam już wcześniej zwykłe godziny jazd doszkalających w różnych szkołach. Zawsze coś stawało na przeszkodzie i nie osiągnęłam zamierzonego celu.
I tu zaskoczenie!!!! Spotkałam się z bardzo ciekawą ofertą jakiej nie znalazłam w innych szkołach jazdy. WARSZTATY AUTO JAZDY (www.elmol.pl) - coś co właśnie było dla mnie. Na pierwszych zajęciach z instruktorem ustaliliśmy specjalnie pode mnie zakres szkolenia i tematy zajęć. Warsztaty to 15h zajęc praktycznych i 3h zajęc teoretycznych. Super moglismy wyćwiczyć w praktyce dokładnie to co chciałam ale i nie tylko!!!! Po takiej przerwie od egzaminu na prawko ja wiele zapomniałam a i przepisy się pozmieniały. Uaktualniłam swoją wiedzę i poczułam się pewniej. Zakres tematyczny jaki mają w ofercie jest bardzo bogaty my dobraliśmy to co było mi potrzebne.

Właśnie 3 godziny temu wróciłam z podróży moim pierwszym służbowym autkiem prawie 1000 kilometrów po Polsce! Różne miasta i drogi. Uśmiech mi nie znika mi z twarzy - po tylu latach wreszcie czuje się niezależna i samodzielna. W wyjeżdzie towarzyszyła mi moja siostra, która skończyła kurs w tej szkole i zdała za 2 razem (za pierwszym nie wytrzymała nerwowo na łuku). Prowadziłam tylko ja gdyż ona prawko odbiera w tym tygodniu...

Polecam Wam serdecznie tę szkołę. Działa od tego roku ale założyli ją instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem i sami pracują na swoją opinie. Super lokalizacja i sprzęt; fajne pomoce dydaktyczne. Bardzo fajna atmosfera i co ważne dla mnie to ich indywidualne podejście do klienta. Życzę im powodzenia!

Pozdrawiam

Aleksandra - 2011-09-07, 18:59
ejka!
Z racji tego, że niedawno otrzymałam od męża nieoczekiwany prezent w postaci samochodu zostałam niejako zobligowana do działania i z polecenia znajomych trafiłam na szkołę nauki jazdy ELMOL położoną w dogodnym punkcie Warszawy przy ul. Wałbrzyskiej. Zanim rozpoczęłam zajęcia z instruktorem weszłam na stronę internetową szkoły (www.elmol.pl), która wywarła na mnie ogromne wrażenie ze względu na zawarte szczegółowe informacje i ciekawe zdjęcia. Wzięłam się w garśc i na początek wykupiłam pakiet 10 godzin jazd doszkalających. I tu spotkała mnie miła niespodzianka w postaci rabatu. Posiadam prawo jazdy od przeszło 9 lat, ale od ponad 3 nie siedziałam za kierownicą. Bałam się wsiadac za kółko z powodu długiej przerwy, dlatego ELMOL przyszedł mi z pomocą. Z każdym dniem nabierałam coraz większej pewności w jeździe, a to wszystko za sprawą instruktorów. Ich indywidualne podejście do szkolących, służenie radą, spokój, opanowanie i duża cierpliwośc spowodowały, że chciałam coraz więcej jeździc. Praktycznie 10 godzin bardzo szybko mi minęło, dlatego wykupiłam jeszcze jeden pakiet. Na ostatnich zajęciach mój instruktor zaskoczył mnie, co było dla mnie dużym wyróżnieniem. Powiedział, że jestem kierowca bombowca, arystokrata szos. Początkowo myślałam, że mówi to z przekąsem, ale uświadomił mnie, że to prawda. Teraz nie ma dnia, żebym nie jechała samochodem. Wybierając się w trasę lubię poczuc prędkośc i wiatr we włosach, a w mieście trenuję jazdę w ekstremalnych warunkach zwłaszcza stojąc w gigantycznych korkach.
Zachęcam wszystkich do skorzystania z bogatej oferty ELMOLU. Dobra szkoła to gwarancja sukcesu. Ja jestem tego dobrym przykładem. Dlatego Ci co stoją przed decyzją wyboru odpowiedniej szkoły niech biorą telefon w dłoń i jak najprędzej kontaktują się z ELMOLEM. Tam nauczą Was dobrze jeździc:-)

Natalia - 2011-09-08, 09:42

Szkoła, czy firma to przede wszystkim ludzie. Ja polecam tą szkołę ze względu na świetnego instruktora. Krystian to b. dobry, cierpliwy instruktor. Nie wprowadza niepotrzebnych nerwów i wszystko fajnie tłumaczy. Najlepsza rekomendacja dla szkoły ELMOL, to taka, że zaczęłam kurs w innej, ale przeniosłam się tu dla lekcji z dobrym instruktorem. Polecam wszystkim.
Kamilek - 2011-09-08, 21:41
Temat postu: polecam Elmol
Szczerze polecam, bo zdałem egzamin za pierwszym razem :) Co mi się u nich podobało:
- fajne podejście instruktora (trafiłem na Krystiana) tzn. sympatyczna atmosfera podczas jazd, bez niepotrzebnych nerwów, a jednocześnie merytoryczne uwagi i podpowiedzi
- ciekawy sposób szkolenia - na każdych zajęciach miałem mini egzamin na trasach egzaminacyjnych (z tego co pamiętam wyszedłem od 7 błędów na pierwszym do zera na dwóch ostatnich :]); Krystian skupiał się na moich słabych stronach, aż do dopracowania tych elementów do perfekcji
- jazdy po trasach egzaminacyjnych - w czasie egzaminu państwowego miałem wszystkie trasy, które przejechałem z instruktorem, nawet niektóre zadania wykonywałem dokładnie w tych samych miejscach (parkowanie, hamowanie, rondo) - nie muszę dodawać, że dzięki temu robiłem to na pewniaka, bo spodziewałem się konkretnych sytuacji w danych miejscach :)
Wiadomo, że zdanie egzaminu za pierwszym razem to zawsze trochę element szczęścia, ale też bardzo duża w tym zasługa kolegów z Elmol. Dzięki chłopaki i życzę powodzenia

Kamil

PS: po zakupie samochodu idę do nich jeszcze na praktyczne jazdy doszkalające; mam nadzieję, że będzie równie fajnie :)

Tomek :-) - 2011-09-11, 10:59

Cześć,
bardzo rzadko wypowiadam się na forach internetowych, ale w tym przypadku muszę. Chcę zwrócić uwagę wszystkich szukających dobrych szkół nauki jazdy. Według mnie właśnie szkoła ELMOL do nich należy. Mało tego ona jest bardzo dobra. Dlaczego? Dzięki profesjonalnemu podejściu instruktora, miłej i wesołej atmosferze, bez stresu ale z wieloma elementami żartu - udało mi się zdać egzamin przy ul. Radarowej za pierwszym razem!!! Mam porównanie do innej szkoły jazdy gdzie umoczyłem tylko pieniądze i nie wyjeździłem wszystkich godzin - tak było "sympatycznie" :-(
Zachęcam wszystkich do zainteresowania się szkołą ELMOL. Wszystkie informacje na: www.elmol.pl.
Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim zdania egzaminu ;-)
Tomek

gisiufalko - 2011-09-11, 20:08

Ja osobiście polecam WARSZTATY AUTO JAZDY. Fajny pomysł i super to robią. Jak zrobiłem prawko to nie jeździłem. W ELmol bardzo mi pomogli i znowu jeżdżę! Ciekawie prowadzą teorię mają fajne animacje i programy. Np. zawsze bałem się rond więc najpierw przećwiczyliśmy to wirtualnie a później w miasto. Miałem zajęcia z instruktorem Piotrkiem spoko gość. Fajna atmosfera i cierpliwość - POLECAM
zuk111 - 2011-09-11, 21:09
Temat postu: polecam szkołe jazdy elmol
Ja do tej szkoły trafiłem z polecenia kolegi i powiem wam szczerze nie żałuję.Sprawdziłem sobie najpierw ich stronkę www.elmol.pl i stwierdziłem ze spóbuję u nich zrobić ten kurs. Kurcze ,jakie tam mają fajne podejście do kursantów.Kumpel zdałza drugim razem ale jak to powiedział na własne życzenie.Ja kończę właśnie kurs i mam nadzieję że będę od niego lepszy.Przyjmujemy nawet zakłady.Mój instruktor,Pan Piotr(spoko gość i dobry fachowiec) mówi że mam duże szanse być lepszy od kolegi.
Jola 545 - 2011-09-11, 22:41
Temat postu: Szkoła jazdy ELMOL - polecam!
Witam! Wczoraj zdałam egzamin na prawo jazdy. Uczyłam się w szkole jazdy ELMOL, którą poleciła mi moja córka (zdała troszkę wcześniej). Miła atmosfera podczas zajęć, profesjonalne podejście i CIERPLIWOŚĆ Instruktora (chwilami "święta"). W czasie wielu godzin jazd po trasach egzaminacyjnych i na placach manewrowych zdobyłam niezbędną wiedzę i umiejętności. Przyjemnie było usłyszeć od Egzaminatora: "nie mam uwag, wynik egzaminu jest pozytywny" ale jeszcze przyjemniej było usłyszeć autentyczną radość w głosie Instruktora kiedy mi gratulował i mówił, że jest ze mnie dumny!.
Polecam szkołę jazdy ELMOL: www.elmol.pl.
Pozdrawiam - fanka błękitnej elmolki

kochamauta789 - 2011-09-12, 11:39

Szczerze polecam szkołe, suuper atmosfera i profesjonalne szkolenia.
Nastawialem sie ze egzamin zdam za 4 moze 5tym podejsciem a tu mila niespodzianka:
Zdane za pierwszym ! :)

i co to za pomysl z MO?! genialne :)

Pozdrawiam mojego ulubionego instruktora (bedzie widzial o kogo chodzi !!!!! ) :)

Ascari - 2011-09-13, 09:58

Gorąco polecam szkołę jazdy ELMOL, http://www.elmol.pl. Dzięki ich profesjonalizmowi i cierpliwości w nauczaniu udało mi się wreszcie zdać Egzamin Prawa Jazdy. Co ważne to dzięki chłopakom z Elmolu pozbyłem się strachu w prowadzeniu samochodu w normalym ruchu - na rondach, skrzyżowaniach etc.

Dziękuję i rekomenduję ELMOL, szczególnie dla takich antytalentów jak ja - jak ja KIEDYŚ

Karola - 2011-09-14, 20:13

Polecam wszystkim szkołę jazdy ELMOL. Profesjonalni instruktorzy i przede wszystkim bardzo cierpliwi. Wykupiłam u nich jazdy doszkalające i teraz świetnie radzę sobie za kółkiem. Dziękuję im za to!!!! Rekomenduję ELMOL www.elmol.pl
bloomies - 2011-09-15, 20:56
Temat postu: Ale ściema
Takiej ściemy to jeszcze nigdy nie widziałam, konta pozakładane tego samego dnia którego były posty, czas przebywania 7 minut a post który się pisze co najmniej 10. Do tego widać, że pisane pod szkołę. 3 h temu wróciła z podróży i już usiadła przed komputer i założyła konto żeby pochwalić szkołę.

I to akurat opinie są teraz kiedy na jednym z portali jest promocja ich usług.

Chciałam wybrać tą szkołe ale po takiej "chamskiej" reklamie będę musiała się jeszcze nad tym zastanowić...

konradw - 2011-09-18, 16:52

A ja u nich zrobiłem kurs po namowach mojego kumpla,który jeździł kiedyś z jednym instruktorem w innej szkole.Ten instruktor jeździ teraz w tej szkole i powiem Wam źe nie źałuję wydanej kasy.Zdałem wprawdzie za trzecim razem ale zdałem.
Obiecałem sobie źe jak szkoła w której zrobię kurs mi podpasuję to zaloguje sie i napisze opinie co tez czynię.

MarianoItaliano - 2011-09-25, 18:42

Jeździłem z instruktorem Tomkiem :-) Oj co ja się parkowania i rond natrzatrzaskałem. Pierwsze lekcje wychodziłem mokry z samochodu i miałem chwile zawachania… Polecam spokojny i grzeczny ale baaardzo wymagający. Zdałem za 2 razem! Za pierwszym nie zobaczyłem pieszego
DarthVader - 2011-09-28, 23:32

PO tym co tu przeczytałem Zapisałem sie do tej szkoły jazdy. jak na razie nie żałuje Elmol jest ok !!!! :-D
Komarek - 2011-10-12, 12:13

Genialne w tej szkole jest to ze nie tylko uczysz sie zdac egzamin ale takze codziennego zachowania na drodze co wiemy ze sie rozni. Dzieki temu od miesiaca jestem szczesliwa uczestniczka ruchu drogowego w miescie stolecznym Warszawa :)
Goraco polecam!!!

mikolajz - 2011-11-19, 23:10
Temat postu: Super
Krystian z Elmol ma super podejście do kursantów, pełen profesjonalizm i duże zdolności przekazywania wiedzy. Uczy myśleć za kierownicą. Jak dla mnie idealne przygotowanie do egzaminu - zdany za pierwszym razem na Radarowej.

Szczerze polecam!

Mikołaj

beata82 - 2011-11-28, 21:38

Uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Świadczy o tym,że zdałam za pierwszym razem (Radarowa). Instruktorzy bardzo cierpliwi, konkretni, "wytykają" zrobione błędy aż całkowicie zostaną wyeliminowane. Egzamin - nerwówka, ale nie mógł mnie na niczym zagiąć. Jeździam po mieście 50 minut i ani jednego błędu. Także ze 100% pewnością polecam tą szkołę. Beata
Małgorzata - 2011-11-29, 23:22
Temat postu: Elmol - szkoła,którą serdecznie polecam wszystkim
Natalia napisał/a:
Szkoła, czy firma to przede wszystkim ludzie. Ja polecam tą szkołę ze względu na świetnego instruktora. Krystian to b. dobry, cierpliwy instruktor. Nie wprowadza niepotrzebnych nerwów i wszystko fajnie tłumaczy. Najlepsza rekomendacja dla szkoły ELMOL, to taka, że zaczęłam kurs w innej, ale przeniosłam się tu dla lekcji z dobrym instruktorem. Polecam wszystkim.

Byłam w bardzo podobnej sytuacji.Też serdecznie polecam Elmol.Pełna profeska: spokój,opanowanie,bardzo sympatyczna atmosfera,cierpliwość i przede wszystkim bezstresowo.Zdałam egzamin za pierwszym razem.Jestem dobrze przygotowana,pewna swoich umiejetności - to jest bardzo fajne uczucie.
Jestem bardzo wdzięczna za wszystkie wskazówki a przede wszystkim te dotyczace egzaminu - bardzo sie przydały.
Fajne też było to,że instruktor pomógł mi zapisać się na egzamin i ogarnąć sprawy papierkowe.Naprawdę bardzo serdecznie polecam.Głównie jeździłam z Krystianem.Świetnie uczy,spokojnie,logicznie i z poczuciem humoru.Super, nie da się nie pojąć tych nauk :) ,cierpliwość instruktorów anielska - bardzo serdeczne podziękowania.
Poniżej wklejam do nich namary:
www.elmol.pl , 883-997-997 , http://www.facebook.com/p...115230638568015

Małgorzata - 2011-11-29, 23:28

beata82 napisał/a:
Uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Świadczy o tym,że zdałam za pierwszym razem (Radarowa). Instruktorzy bardzo cierpliwi, konkretni, "wytykają" zrobione błędy aż całkowicie zostaną wyeliminowane. Egzamin - nerwówka, ale nie mógł mnie na niczym zagiąć. Jeździam po mieście 50 minut i ani jednego błędu. Także ze 100% pewnością polecam tą szkołę. Beata

Dokładnie Beata,zgadzam się z Tobą.Też zdałam za pierwszym razem na Radarowej i mimo,że egzamin nerwówka niezła to egzaminator też nie dał rady mnie na niczym zagiąć (jeździłam 48 minut ;-) .Dobra szkoła,dobre wyszkolenie daje pewność siebie i swoich umiejętności - nie ma co się czarować.
E.

Iwona1978 - 2011-12-01, 21:58

polecam te szkole :-) mili, sympatyczni, elastyczni w kwestii godzin jazd, przede wszystkim cierpliwi!!!! instruktorzy :) tlumacza do skutku... az czlek zrozumie :P - ZDALAM ZA PIERWSZYM RAZEM egzamin na Radarowej, i bardzo bardzo dziekuje. teraz w pelni moge sie cieszyc pakietem A i B :) pozdrawiam!!! zobacz: www.elmol.pl lub zadzwon! nie ma na co czekac!!! 883-997-997 A strach naprawde ma tylko wielkie oczy... i czasem instruktor... :P
zuk111 - 2012-01-09, 15:44
Temat postu: Szkoła Jazdy Elmol
Miałem to napisac już dawno ale brak czasu.....
Jestem lepszy od swojego kolegi,zdałem za pierwszym razem,ale nie to jest najważniejsze.
Instruktor Piotr z tej szkoły to jest człowiek,który chyba z każdego zrobi kierowcę,Jego podejście do nauki to jest to czego ja szukałem.Fachowe tłumaczenie wszystkich zagadnień techniki jazdy,wszystkie manewry łącznie z tym przeklętym łukiem wytłumaczone i nauczoe tak ,że nie miałem z tym żadnych trudności(nie jakieś tam metody 'przy tym słupku skręt kierownicy o tyle ,teraz odręcamy o tyle'),ja nauczyłem się jeżdzic i myślec o tym co robię na drodze.Mógłbym tak długo.......
Panie Piotrze.....Wielkie dzięki.....[/code]

falafel - 2012-01-20, 22:07

siemano! wspaniała szkola, genialna atmosfera w czasie jazd. instruktorzy naprawde naprawde wspaniale uczą, sa wyrozumiali, cierpliwi i poprawiaja samoocene, przez co do egzaminu podchodzi sie spokojnie i pewnie!! uwielbiam ich! moglabym z nimi jezdzic non stop, ale juz zdalam egzamin !!
asiia b. - 2012-01-20, 22:28

hej, wlasnie skonczylam kurs na prawko, ale nie jestem zachwycona poziomem moich instruktorow i chcialabym doszlifowac moje umiejetnosci. zainteresowalam sie ta szkola ale zastanawiam sie jeszcze nad jej wyborem.
asiia b. - 2012-01-20, 22:34

w sumie to nie dodalam ze chcialabym uslyszec wasze opinie;)
falafel - 2012-01-20, 22:40

instruktorzy wspaniali, spokojni, bardzo cierpliwi, daja wspaniale wskazowki po jezdzie z nimi wszystko co dzieje sie na drodze jest proste. ucza opanowania, precyzji, podbudowują psychicznie, naprawde polecam!
asiia b. - 2012-01-20, 22:44

dzieki za tak szybki odzew:)
moj instruktor tez byl bardzo spokojnym i cierpliwym czlowiekiem, a jazda po ulicy nie sprawiala mi wiekszego problemu. ale kiedy sie nad tym glebiej zastanowie nie mam zadnej wiedzy praktycznej a propos drobnostek takich jak swiatla(kiedy, jak i ktore wlaczyc). dlatego potrzebuje osoby kompetentnej.

falafel - 2012-01-20, 22:49

to polecam krystiana i grzesia. chwila moment i poznasz wszystkie tajniki jak sie wlacza swiatla, wrzuca wsteczny czy inne trudne zagadnienia, zartuje, chlopaki za kazdym razem pytaja co chcesz powtorzyc a jesli nie wiesz to robisz na jazdach szystko co masz na egzaminie. aaa i doskonala lokalizacja ze sluzewia w 10 minut jestes jestes na ochocie,a przejazd przez rondo przy galerii za kazdym razem mysle,ze tez wspomoze twoje umiejetnosci!
asiia b. - 2012-01-20, 22:54

mam nadzieje ze piszesz prawde bo postanowilam zglosic sie do chlopakow po pomoc. oby swiatla i wsteczny nie byly potem dla mnie przeszkoda w zdaniu egzaminu;) dzieki za pomoc w wyborze Falafelu. Goraco pozdrawiam
falafel - 2012-01-20, 22:58

spoko. jak zdasz egzamin bedzieszz miala oglad na to, kto ci najwiecej pomogl. ale jesli nie czujesz sie pewnie po kursie proponuje zmienic instruktora. nowa twarz, podejscie i nowe wskazowki napweno pomoga. jedz na slz! pozdr
madzik1 - 2012-01-21, 10:49

Szczerze polecam szkołe jazdy Elmol. Ja kurs robiłam dwa lata temu w zupełnie innej szkole, która upadła i sie nie dziwie, podejscie do kursanta zerowe! Znajomy polecił mi jazdy doszkalajace w szkole elmol i jestem mu wdzieczna! Podejscie profesjonalne, opanowanie instruktorów, duża znajomosc kruczków egzaminacyjnych. Głownie jezdziłam z Piotrem, ale inni istruktorzy tez sa rewelacyjni!!! Teraz ja kazdemu polecę szkołe Elmol, są naprawdę dobrzy w tym co robią :-) !!!!
natalie81 - 2012-01-26, 16:26
Temat postu: polecam Elmol
Witam,
kupiłam w internecie taniej 10 jazd doszkalających w ELMOLu po 2-gim niezdanym egzaminie i tam nauczyli mnie naprawdę dobrze jeździć.
Jeździłam z kilkoma instruktorami z tej szkoły i faktycznie wszyscy kładą nacisk na to co najważniejsze - czyli umiejętności jazdy. Nie zdałam za 3 razem z własnej winy (egzaminator twierdził że powinnam ustąpić pieszemu, który szedł w kierunku przejścia).
Polecam wszystkim ELMOL - tym którzy dopiero się uczą i tym, którzy chcą się poduczyć po przerwie w jeżdżeniu.
Dla mnie jedynym problemem było to, że wszystkie jazdy musiałam zaczynać spod LANDa na Ursynowie a nie np. z centrum, ale podobno mają coś z tym zrobić..

mateusz.s - 2012-01-30, 21:13

W połowie stycznia wykupiłem pakiet 10 godzin w szkole "Elmol" mieszczącej się na warszawskim w służewcu. Od samego początku szkoła potraktowała mnie bardzo poważnie. Pani która odebrała telefon w kilka godzin ustaliła mi godziny jazdy pod mój grafik, co było bardzo miłym zaskoczeniem. Większośc tych godzin (8) wyjeździłem z Krystianem który uważam, że doskonale przygotował mnie pod kątem egzaminu praktycznego. Pozostałe (2) z Grzegorzem którego uważam za równie dobrego instruktora. Biorąc pod uwage moje doświadczenia z innymi "przodującymi" warszawskimi szkołami jazdy, uważam, że powinny się jeszcze dużo nauczyc i brac przykład z takich szkół jak Elmol.
Uwieńczeniem kursu było zdanie egzaminu... za pierwszym razem.
Pozdrawiam i życze kursantom dobrych wyborów :)

zosiazosia - 2012-02-12, 12:59

Polecam wszystkim Elmol ! dowiedziałam się o nich z tego forum i widząc tyle pozytywnych komentarzy skusiłam się... zdałam za pierwszym razem:D po kursie dokupiłam 10h na co nikt mnie nie namawiał, ale sama chciałam poczuć się pewniej i opłaciło się. Miałam okazję jeździć z większością instruktorów z tej szkoły i naprawdę wszyscy byli super kompetentni.
Co więcej dzień przede mną zdawały 3 dziewczyny z tej szkoły i również udało im się za pierwszym razem:) bardzo miła atmosfera no a przede wszystkim skuteczność, a chyba o to nam "zainteresowanym" chodzi:)
Pozdrawiam i powodzenia!!:)

kamilc93 - 2012-02-18, 13:47

Polecam wszystkim szkołę jazdy ELMOL. Świetnie przygotowali mnie do egzaminu. Jeździłem z instruktorem Krystianem świetny gość, wszystkim polecam, bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu. Dla zainteresowanych, adres internetowy szkoły www.elmol.pl. Polecam, najlepsza szkoła w Warszawie.
katpaw - 2012-02-19, 20:58

Witam , chciałam bardzo podziękować szkole elom (www.elmol.pl) za przygotowanie mnie do egzaminu na prawko a zwłaszcza Krystianowi, który wykazał się cierpliwością oraz zaangażowaniem. Wielkie dzięki dla Krystiana i serdecznie polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam Kasia P.
Monika86 - 2012-03-09, 14:02

Myślę, że moja opinia powinna Was utwierdzić w przekonaniu, że Elmol to najlepszy wybór, a Krystian to najlepszy instruktor w Warszawie!
Byłam naprawdę "beznadziejnym" przypadkiem, który zanim nie trafił do Krystiana oblewał notorycznie na łuczku i na górce, a jeździłam tak, że naprawdę szkoda mówić, więc chyba dobrze, że nie wyjeżdżałam w tzw. "miasto":) A parkowanie… ;) Po lekcjach u Krystiana nie tylko poprawiłam moją technikę jazdy, ale samo jeżdżenie zaczęło sprawiać mi coraz więcej przyjemności. Sama widziałam mega poprawę, a dodatkowo Krystian utwierdzał mnie w przekonaniu, że mi się uda i że jestem coraz lepszym kierowcą. Zdanie egzaminu stało się czystą formalnością, którą wczoraj udało mi się wreszcie wypełnić! :) Nie będę mówiła, za którym razem (dziesięciu nie przekroczyłam:), ale niech Was przekona to, że od 22 miesięcy starałam się o prawo jazdy, miałam mnóstwo instruktorów, zdawałam na początku nawet w innym mieście (dzięki Krystianowi gładko przestawiłam się na Warszawę i na tereny Okęcia), wyjeździłam w sumie z 70 godzin, a jestem absolutnie przekonana, że końcowy sukces to zasługa Krystiana i lekcji u niego.
Krystian jest fajnym człowiekiem, jazda z nim mija jak z płatka i w super atmosferze. Naprawdę strasznie się cieszę, że trafiłam do niego. Dodam, że kilka razy jeździłam też z innymi instruktorami z Elmolu i każda jazda dużo mi dawała.
Z czystym sercem polecam Elmol i Krystiana!!! Żałuję tylko, że nie trafiłam do Krystiana, kiedy zdecydowałam się na prawo jazdy, bo wszystko potoczyłoby się dużo szybciej i przyjemniej:)

Gwiazda Elmolu - 2012-04-11, 23:32

no hej wszystkim:)
z oferty szkoły ELMOL skorzystałam ze względu na to że pracuje w Landzie czyli tam gdzie mieści sie biuro szkoły, stwierdziłam ze tak bedzie dla mnie korzystniej (bede z wszystkimi sprawami dotyczącymi kursu i jazd na bieżąco) a do ich biura miałam ( i dalej mam:) ) jak 'rzut beretem';P

jestem bardzooooo zadowolona ze szkoły, uczą profesjonalnie:)
z racji tego ze jestem dość gadatliwą osoba musieli mnie słuchać przez te paręnaście godzin i nie raz ich rozbolała głowa za co przepraszam :mrgreen: ale daliśmy rade;p
wystarczyło mi wczoraj 41 minut:) zdałam i to zero błędów! :)

Skuteczność nauki, dobre podejście do kursanta i poczucie humoru (żeby nie jeździć zestresowanym ;p) jak coś Ci nie wychodzi uczą do skutku, aż będziesz to robił perfekcyjnie i egzamin prima :-P
Jeździłam ze wszystkimi instruktorami, ze względu na moje godziny pracy, każdy z nich jest inny ale łączy ich jedno PROFESJONALIZM w wykonywaniu swojej pracy.

na pewno będe polecać szkołe znajomym bo warto:)

Pozdrawiam Krystanioo, Grzesia, Tomka i Piotrka
i Magde:)

Martaaa :)

madzikmadzik - 2012-04-19, 15:21

Ponad dwadzieścia lat przeleżało moje Prawo Jazdy w szufladzie. Najpierw nie jeździłam bo nie miałam samochodu a później z powodu rosnącego lęku przed prowadzeniem auta. Kiedyś, serfując po internecie zauważyłam, że szkoła nauki jazdy ELMOL organizuje warsztaty doszkalające dla takich właśnie osób jak ja. Zapisanie się na warsztaty było najlepsza decyzją jaką ostatnio podjęłam! Z walącym sercem i trzęsącymi się nogami siadłam za kółkiem- bałam się jak cholera! Wszystkie moje obawy i stresy przegonił instruktor (Anioł w ludzkiej skórze) Krystian. W rzeczowy, stanowczy, cierpliwy, kulturalny ale też dowcipny sposób szlifował moje umiejętności prowadzenia samochodu. Teraz bez lęku jeżdżę, ba sprawia mi to ogromna przyjemność! Gorąco polecam naukę jazdy w ELMOL-u pod okiem superkompetentnej, świetnie wyszkolonej i kulturalnej kadry instruktorskiej!
bozenka2011 - 2012-04-29, 10:21
Temat postu: ELMOL to jest to!!!
W końcu mam swoje upragnione prawko.Było ciężko,nerwowo,ale się udało.
Chciałam na tym forum podzielić się opinią o szkole jazdy ELMOL,z której jestem bardzo,ale to bardzo zadowolona.
Jeżdziłam z dwoma instruktorami ,z Piotrkiem i z Tomkiem.
Obaj to profesjonaliści jakich mało.Cierpliwi,spokojni ale i stanowczy,konkretni,bez zbędnego gadania przekazujący wskazówki jak konkretny manewr wykonać.Ronda dla mnie teraz to pikuś (ale na początku...), Piotrek pokazuje taką technikę,że nie ma siły żeby tego ronda nie pokonać ,parkowania bez problemu (dzięki Tomku),jeżdziłam na Radarowej ale i po całym mieście.Zadne skrzyżowanie nie stanowi dla mnie problemu.Wyjeżdziłam 44 godz. ,a zdalam za drugim podejściem.
Polecam ELMOL z czystym sumieniem.
[/b]

leszek - 2012-06-03, 19:49
Temat postu: ELMOL POLECAM WARTO !!!!
Zależało mi aby nauczyć się dobrze jeździć więc szukałem dobrej szkoły. Nie szukałem na gruponach i innych podobnych portalach kursów na prawo jazdy bo to jest parodia a nie szkolenie - wystarczy poczytać opinie na tym forum osób które połaszczyły się na promocje tego typu. JAKOŚĆ MUSI KOSZTOWAĆ !!!!!!!!!!!! Zdałem egzamin i mam prawko! Co do jakości szkolenia nie mogę się do niczego doczepić -wszystko przebiegło sprawnie i w sympatyczne i profesjonalnej atmosferze. Polecam i cieszę się, że dokonałem takiego wyboru.
A.B - 2012-06-04, 13:52
Temat postu: WARTO WYBRAĆ SZKOŁĘ ELMOL
W skali 1 do 10, to daję tej Szkole 11 :-) Bardzo profesjonalne podejście. Instruktorzy z tej Szkoły (a miałam okazję jeździć z czterema z Nich), to bardzo fajni, sympatyczni, ciepli, cierpliwi ludzie z dydaktycznymi umiejętnościami na najwyższym poziomie. Potrafią nauczyć jeździć, a do tego przełamać strach na drodze. W efekcie zdałam egzamin.
Myśle, że byliby w stanie nauczyć jeździć nawet mojego kota :lol:
Serdecznie pozdrawiam Pana Tomka, Krystiana, Grzegorza, Piotra i Panią Magdę ze Szkoły :-) Napewno będę polecać Szkołę ELMOL wśród swoich znajomych, bo naprawdę WARTO.

leszek - 2012-06-05, 20:36
Temat postu: Polecam instruktora
Pragnę wspomnieć, że ja jeździłem z Tomkiem i gorąco polecam tego instruktora. Wszystko było ok. Chcę jeszcze dodać, że bardzo dobrze mają prowadzoną pierwszą pomoc - dużo ćwiczeń i prowadzą to prawdziwi fachowcy.
JEŻELI SZUKACIE PRAWDZIWEJ JAKOŚCI TO JEST TO SZKOŁA DLA WAS

Daga - 2012-06-16, 14:54
Temat postu: ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM !!!!
Ja wybrałam tę szkołę na podstawie opinii na forum i jestem bardzo zadowolona. Super atmosfera i instruktorzy. Cieszę się, że wybierając szkołe nie szukałam najtańszej oferty na rynku. MI zupełnie wystarczył kurs podstawowy aby zdać egzamin. Instruktorzy bardzo wymagający ale mi to bardzo odpowiadało. POLECAM i pozdrawiam cały zaspół Szkoły ELMOL
krycha l - 2012-07-15, 11:29
Temat postu: 100% profesjonalizmu
Zachęcam wszystkich zastanawiających nad wyborem szkoły nauki jazdy aby zdecydowali się na ELMOL. Jestem bardzo zadowolona z mojojego wyboru. Kurs przebiegł sprawnie i bez ani jednego problemu. :mrgreen: Super atmosfera i dbałość o klienta. Cel osiągnęłam - mam PRAWKO!!!
wunderlich - 2012-07-26, 13:49

Hejka wszystkim prawiekierowcom :)
Też przydałaby mi się jakaś dobra szkoła jazdy bo moja pierwsza to była totalna porażka heh. Teraz korzystam z fajnej porównywarki ośrodków szkolenia kierowców http://autoq.pl/ można sobie na niej obczaić ceny w danym ośrodku za cały kurs, za godzinę doszkalania i oczywiście sprawdzić zdawalność, ja wybiorę coś taniego i o dobrej zdawalności a ten elmol mnie nie przekonuje.

trocki - 2012-08-05, 08:54
Temat postu: I oto chodzi !!!!
Super szkoła!!! Jak czytam na forum jakie problemy mają inni kursanci w innych szkołach to ciesze się że nie połaszczyłem się na jakieś grupony (a mało mi brakowało bym kupił tam kurs). Wykłady bardzo fajne i do tego ciastka i napoje. Po wykładach umówiłem się na wszystkie jazdy i nie było problemów. Kurs zrobiłem w miesiąc i teraz czekam na egzamin. Mają super plac manewrowy na terenie WYŚCIGÓW KONNYCH. Wszystkie problemy z szarpaniem i prowadzeniem spokojnie tam ćwiczyliśmy. Kilka kilometrów zamkniętego terenu tylko dla nowych kierowców!!!! Polecam wszystkim hej ho i zachęcam
marina - 2012-08-08, 13:55

Wczoraj zdałam egzamin! Jezdziłam z ELMOL i moge w 100% polecic tę szkole kazdemu! Pełen profesjonalizm, czulam sie dobrze przygotowana do egzaminu, znałam trasy i pułapki egzaminacyjne. Jezdziłam z Krystianem i Grzesiem, ktorych jak najbardziej polecam!

pozdrawiam
Kasia

Alex13 - 2012-08-14, 18:54

:-) ;-) :-> :-D :mrgreen:
Kurs zrobiłam w miesiąc bez specjalnego napinania. Egzamin zdałam dziś i temat prawka kat b. mam zamknięty - bez nerwów i problemów. Polecam!!! Teraz chcę zrobić w Elmolu prawko na motor i zdążyć przed zapowiadanymi zmianami

BeTi-87 - 2012-08-16, 09:47

Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę ELMOL. Szybko zrobiłam kurs. Szkoła prowadzi rzetelne przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Instruktorzy bardzo sympatyczni ale wymagający. Doskonale wiedzą co przećwiczyć i w jakie miejsca wybrać się przed egzaminem. Powiem szczerze, że po kursie nie będę się obawiała sama wsiąść do auta i jeździć po Warszawie. Egzamin zdany za drugim podejściem. Polecam
marew88 - 2012-09-02, 10:48
Temat postu: polecam ELMOL
Witam,

polecam szkołę ELMOL. Robiłem kurs w innej szkole jazdy na Mokotowie, ale instruktor wręcz zraził mnie do jazdy i to na 4 lata (nawet nie podszedłem do egzaminu). W tym roku musiałem zrobić prawo jazdy ze względu na prace. Wykupiłem pakiet 10h w szkole ELMOL, trafiłem na pana Piotra i to wystarczyło bym zdał za pierwszym razem.

Polecam tą szkołę ze względu na fachowe podejście do kursanta i świetną atmosferę. Na pewno nie pożałujecie współpracy z tą szkołą.

Pozdrawiam

sonskaaa - 2012-09-05, 21:51

P O L E C A M !
zrobiłam kurs w super atmosferze, bardzo profesjonalnej ale jednocześnie z bardzo dobrym wyluzowanym podejściem. Jazdy były przyjemnością, a nawet teraz już po zdanym egzaminie mam ochotę wsiąść do ich pięknych samochodów i pojeździć z którymś z instruktorów.
Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu zarówno teorytycznego jak i praktycznego.
Poleciłam już szkołę kilku znajomym, każdy jest zadowolony i może potwierdzić moją opinię.

NIE MA LEPSZEJ SZKOŁYYYY! :3

ManiekMZ - 2012-10-02, 19:55
Temat postu: Super polecam!
Jeśli masz problem z podjęciem decyzji gdzie zapisać się na kurs prawa jazdy absolutnie polecam "ELMOL". Jestem kobietą bardzo dojrzałą i mało pojętną technicznie. Właśnie skończyłam kurs teoretyczny i praktyczny w tej szkole pod czujnym okiem P.Piotra i P.Czarka i teraz czekam na egzamin państwowy.
Bardzo polecam, pełna kultura, fachowość, serdeczna atmosfera, profesjonalizm, dbałość o kursanta nie tylko aby zdał egzamin ale też aby radził sobie w sytuacjach na drodze i był bezpieczny. Pełne uznanie dla P.Piotra i P.Czarka za ich wyrozumiałość, cierpliwość i sposób przekazywania wiedzy tak jako instruktorzy jazdy jak i wykładowcy. Wiem że można mieć również w języku angielskim instruktora i wykładowcę czego nie spotkacie na innych kursach. Są super. Polecam.
W "Landzie" na Ursynowie w biurze ELMOLU dowiesz się reszty u przesympatycznej P.Magdy.
"ELMOL" dziękuję Wam serdecznie :)

J.R

linrox28 - 2012-10-09, 23:47
Temat postu: Szkoła Godna POLECENIA!!!
Gdyby nie ELMOL siedziałabym do tej pory na kursie, a tak wszystko poszło sprawnie, jazdy rozpisane bezproblemowo... instruktor do tego świetny, znosił wszelkie ku.. chu.. gdy ręce opadały i chciało się powiedzieć " ja się do tego nie nadaję" i iść w cholerę on dodawał otuchy:) Gdyby nie PAN KRYSTIAN bo o nim mowa to nie zrobiłabym prawka, a tak jestem szczęśliwym posiadaczem plastiku (prawo jazdy) :)))... no może nie do końca szczęśliwym, bo benzyna droga ;/ ;)
KlarysaM - 2012-11-23, 12:24

Do ELMOLa trafiłam, tak naprawdę, z czystego przypadku - musiałam wykupić 5h jazd, po niezdanych 3 egzamin (egzaminy nie były zdawane w Warszawie, gdyz robilam kurs w moim rodzinnym miescie) i trafiłam na citeam na ofertę ELMOLu z kuponami na jazdy doszkalające. I tak po półrocznej przerwie w jeżdzeniu (miałam szczerze obrzydzenie i niechęć), w czerwcu, pojawiłam się pod LANDem, mówiąc od razu, ze jestem przerazona. Przerażenie minęło, a ja zostałam namówiona na przeniesienie papierów ze Skierniewic na Radarową. NIE ŻAŁUJĘ, a jeśli czegoś żałuję, to tego, ze nie trafiłam do nich OD RAZU, gdy rozpoczynałam naukę jazdy. Jazdy miałam głównie z instruktorem Krystianem, ale również z Grzegorzem, Tomkiem i Czarkiem. Wszyscy bez wyjątku są niesamowicie CIERPLIWI, niezwykle kompetentni - z kazdego, nawet takiego niekoniecznie zawodowego drajwera jakim byłam w czerwcu, potrafią zrobić bardzo dobrego kierowcę! Atmosfera w czasie jazd - myślę, że nie przesadzę, jak powiem, że jest aż rodzinna :) I oto, w ten poniedziałek (19.11) zdałam moje prawo jazdy! Bez nich, by się to na pewno nie udało - więc wielki ukłon w ich stronę i ogromna rekomendacja z mojej strony!
wiaderkowegla - 2012-12-01, 13:45

Szkole ELMOL polecila mi kolezanka. Poczatkowo, gdy zaczelam szukac opinii na ich temat, wszystkie wydawaly mi sie "naciagane". Jednak teraz, po skonczeniu kursu, zlego slowa na nich nie moge powiedziec. Po teorii zrobionej w weekend (zalezalo mi na jak najszybszym przystapieniu do jazd zeby zdazyc przed zmianami) miesiac jazd, 10 godzin jazd doszkalajacych i jestem szczesliwa posiadaczka prawa jazdy :) i to zdanego za pierwszym razem :) instruktorzy przemili, przesympatyczni, ale jednoczesnie bardzo wymagajacy, kladacy nacisk nie tylko na zdanie egzaminu, ale tez na praktyczna jazde po miescie po zdaniu egzaminu. Kruczki tras egzaminacyjnych znaja na pamiec i wkladaja je do glowy do skutku :) wytlumaczyli mi kazda watpliwosc, nauczyli jezdzic pewnie i dynamicznie. Polecam szczegolnie Krystiana i Grzegorza, z ktorymi mialam przyjemnosc jezdzic :) polecam z czystym sumieniem :)
wronka94 - 2012-12-31, 11:04

Elmola polecił mi kolega, który zdał za 1 razem na Radarowej. Powiedział, żeby nie iść( tam gdzie chciałe) czyli do znanej szkoły jazdy, której zielone fabie widać na ursynowie. Do Landu miałem idealny do jazd i blisko, więc zdecydowałem się i na pewno tego nie żałuje. Świetni instruktorzy: jeździłem z Piotrem, Grzesiem i Czarkiem. Wszyscy bardzo cierpliwi, wymagający i dający świetne wskazówki, O innych też słyszałem dużo dobrego. Oczywiście egzamin zdany za 1 podejście, bo po takim wyszkoleniu to cięzko oblać, chyba że pech. Polecam Wszystkim !
ewcik - 2013-01-02, 19:22

Z czystym sumieniem POLECAM wszystkim szkołę ELMOL :) Zapisałam się na kurs w połowie października. Zależało mi na tym, żeby wyrobić się przed zmianami, więc teorię zrobiłam w weekend, potem 30h bez żadnego problemu wyjeździłam w ciągu miesiąca. Jeździłam głównie z Mariuszem, ale również z Czarkiem, Piotrem i Grzesiem. Wszyscy instruktorzy są nadzwyczaj cierpliwi, wymagający, kompetentni, świetnie przekazują swoją wiedzę, a jazdy upływają w miłej, sympatycznej i bezstresowej atmosferze :) Wiele godzin spędziliśmy na trasach egzaminacyjnych, więc na egzaminie nie byłam niczym zaskoczona. Instruktorzy ELMOLu uczą jeździć bezpiecznie i pewnie. Dzięki nim zdałam egzamin za pierwszym podejściem na Radarowej :) i jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy (czekam na plastik) :) Wspomnę jeszcze, że w szkole ELMOL organizują fajny kurs pierwszej pomocy, prowadzony przez ratownika medycznego. Reasumując: jeśli zastanawiasz się, czy skorzystać z oferty ELMOlu, moja rada brzmi - TAK!!! :)

Pozdrawiam, Ewelina

laradl - 2013-01-26, 16:33
Temat postu: Najlepsza szkoła !!
Ja jestem zadowolona z tej szkoły, super przygotowują, instruktorzy na medal szczególnie Czarek i Piotr :) Niezawodna oczywiście Pani Magda, która jest najlepszą wizytówką tej szkoły :) Wyjeździłam 30h i zdałam za 1 razem :) Każdy kto teraz się mnie pyta gdzie zapisać się na kurs polecam Elmol :) Jestem megaaa zadowolona z tej szkoły, bo są najlepsi !

Każdemu polecam !!

Snir - 2013-01-29, 18:58

I'm a foreigner, living in Warsaw, and I was interested in learning how to drive. I compared many driving schools all around the big city, but already from the first moment, I knew ELMOL is the best school. First off, they offer a wide variety of stuff, for anything that you may need! This includes a license on automatic cars, and "packets" of lessons, if you just wish to replenish your memory or comfort level on how to drive. They made a perfect impression from the first moment, with flexible time schedules, kind instructors, and efficient learning system. I came across 3 of the instructors, Kristian, Grzegorz, and Martin, and all of them were very kind, patient, and helped me learn. Each lesson was fun, and I felt comfortable during the lessons. ELMOL instructors prepared me for the driving exam, and beyond! I spent many lessons learning the exam routes inside and out, as well as practicing for the first tasks on the exam (in the maneuver area). Everything was clear, well-explained, and well-reiterated to me before the exam, so that no surprises could occur on the big day.
What more? I highly recommend this school to foreigners and to locals alike! I got my license now, and I wish best of luck to all those who will make the best choice, and learn driving with ELMOL :lol: :mrgreen:

Aga R - 2013-02-07, 19:53

Dziś odebrałam prawo jazdy :-) Egzamin zdałam za 2 razem. Szczerze polecam szkołę ELMOL. Zajęcia teoretyczne bardzo ciekawe. Zajęcia z pierwszej pomocy jeszcze ciekawsze :-) Jeśli chodzi o praktykę..jestem bardzo zadowolona. Instruktorzy są cierpliwi i wyrozumiali, a co najważniejsze mają indywidualne podejście. Bardzo dziękuję Mariuszowi i Krystianowi, to z nimi wyjeździłam najwięcej godzin. Wiecie co jest najlepsze w tej szkole? To że pracują tam ludzie z powołania :-) dlatego wszystkim polecam szkołę ELMOL:-)
karolina94 - 2013-03-02, 12:43

w styczniu niestety nie udało mi się zdać za pierwszym razem, więc zaczęłam szukać jazd doszkalających. Znalazłam w internecie oferte ELMOL tylko 350 za 10 jazd. Wczesniej jezdziłam z wieloma instruktorami ale żaden nie był tak super jak ze szkoły Elmol. Bardzo zaangażowani, cierpliwi. Jazda dzięki nim to czysta przyjemność. Wczoraj udło mi się zdać za 2 razem. Serdcznie polecam!
Beata 111 - 2013-03-07, 17:26

Dzięki wyżej zaprezentowanym opiniom wybrałam ELMOL-ka i nie żałuję. Bywało różnie jak to u początkującego kursanta, ale dzięki instruktorom otwartym na nowe sytuacje i wyzwania pokazano mi jak pozbyć się lęku i polubić sprytny niebieski samochodzik. Wszyscy instruktorzy z którymi miałam przyjemność pomykać po ulicach Warszawy, okazali się wolni od rutyny i schematyzmu myślenia znajdując w sobie odpowiednie środki przekazu dostosowane do nabywanych podczas jazd umiejętności. Pierwszy egzamin praktyczny okazał się moją bezcenną lekcją pokory którą przyjęłam z godnością a kolejne 10 godzin z Krystianem tymi, które rozwiały wszelkie wątpliwości co do mogących zaistnieć na egzaminie sytuacji drogowych. Po dzisiejszym egzaminie wiem,że nie tylko znam przepisy ale, że doskonale rozumiem co robię będąc jednym z uczestników ruchu drogowego. Dla mnie najlepszą rekomendacją szkoły ELMOL, są dzisiejsze słowa egzaminatora cyt."Sprawiła mi pani swoją jazdą ogromną przyjemność" no i arkusz egzaminacyjny bez ani jednego błędu. To naprawdę świadczy o wysokim poziomie nauczania i ludziach, którzy są niezwykle zaangażowani w swoją pracę. Wszystkim poszukującym dobrej szkoły serdecznie polecam ! Na egzamin za was nie pójdą ale zrobią wszystko byście czuli się bezpiecznie za kółkiem swojego autka :)
zuk111 - 2013-03-15, 10:20
Temat postu: Elmol- najlepsza szkoła jazdy w Warszawie
Chciałem tylko po raz kolejny pochwalić szkołę jazdy Elmol za skuteczność. Moja dobra znajoma zdała egzamin za pierwszym podejściem i praktyka i nowa teoria.
I znów ukłon w strone Pana Piotra.
Ps.Mają plac manewrów na samej Radarowej zktórego można skorzystać przed samym egzaminem.Wynajmują go na minuty.
Rewelacja.

Jola K - 2013-04-14, 18:02
Temat postu: Polecam ELMOL
Witam Wszystkich pragnących Zdać Prawo Jazdy!

Wybrałam Szkołę Elmol, buszując na internecie i po zapoznaniu sie z pozytywnymi opiniami postanowiłam zapisać się na Kurs. Jestem psychologiem i zależało mi na pozytywnym i indywidualnym podejściu do klienta. Już pierwszy kontakt telefoniczny z p.Magdą (biuro Szkoły w Landzie) okazał się tak serdeczny i rzeczowy, tak że zdecydowalam się na kurs.
Część teoretyczną kursu poprowadził Piotr, komunikatywnie i fachowo przedstawił nam materiał, a przy tym okazał się sympatycznym i otwartym Facetem. Nie nudziłam się, przeciwnie, zadawałam pytania do woli :) Przez część praktyczną (jazdy) przeprowadził mnie Krystian (i parę godzin Grzegorz). Nauczyłam się zarówno porządnie jeździć, jak i dobrze czuć się w aucie. Krystian należy do Osób, stworzonych by "uczyć innych"- w sposób cierpliwy i bardzo życzliwy potrafi wyuczyć zachowań kierowcy, a przy tym uwierzy że potrafisz! Grzegorz również jest dobrym i b.skrupulatnym Instruktorem.
Zależy Ci na tym, by być potraktowanym jak Człowiek :) - wybierz ELMOL

monia - 2013-04-15, 09:06

Jak dla mnie najlepsza szkoła w Warszawie! Znają się na rzeczy. Nie tylko uczą jak zdać egzamin, ale przede wszystkim uczą jeździć! Gdybym musiała jeszcze raz zapisywać się na kurs, wybrałabym Was (nawet dojeżdżając z Bemowa:)) jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za cierpliwość i poświęcony mi czas:) pozdrawiam
LocoLimited - 2013-04-25, 17:22

Witam.
Najlepsza szkoła w Warszawie, miła atmosfera, poczucie humoru. Jeżeli kursant czegoś nie rozumie to instruktorzy tłumaczą od razu. Męczyłem się nad egzaminem praktycznym ok. 6-7 razy, już sam nie pamiętam, Pan Piotr bez problemu udostępniał mi salę wykładową żebym uczył się na teorię , za co mu jestem bardzo wdzięczny ;-) . Egzamin praktyczny zdałem wczoraj za pierwszym razem. Jeżeli chodzi o jazdy: jeździłem po Radarowej tyle że znałem najmniejszy zakątek i haczyk tej trasy egzaminacyjnej. POLECAM GORĄCO SZKOŁĘ ELMOL ( http://www.elmol.pl. ) a odradzam babską auto szkołę...
Pozdrawiam ;-)

dominika75 - 2013-04-30, 19:15

Witam,
Absolutnie zgadzam się z Przedmówcą. ELMOL to fenomenalna szkoła, profesjonalni instruktorzy i ogromne poczucie humoru. Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły iż jest to moja druga ponieważ pierwsza szkoła mnie bardzo zawiodła i oszukała po całej linii, była to babska autoszkoła. Zmarnowałam tam 40 godzin i niczego się nie nauczyłam! O szkole ELMOL dowiedziałam się od kolegi i nie ukrywam, że śledziłam informacje na forach. Z całego serca polecam ELMOL, nie zawiodłam się, uczciwi ludzie i pełen profesjonalizm ;-) )
Pozdrawiam i zachęcam wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się jeździć, zrobić prawo jazdy i również tych co mają, ale chcą się podszkolić.

zuzia007 - 2013-04-30, 19:40

Ja również podobnie jak Ty polecam wszystkim instruktorów w elmolu. Wreszcie nauczyli mnie łuku, którego żaden z moich byłych instruktorów nie potrafił wytłumaczyć. Miałam ich wielu bo od kilku lat męczyłam się z egzaminem.Każdy pokazywał na obrót na trzeciej tyczce, na jazdach wychodziło, a na egzaminach wyjeżdżałam przez linie. W końcu poszłam do szkoły gdzie instruktorkami są kobiety, a i tak dostałam instruktora, który też uczył mnie na małpę. Gdyby nie elmol dalej bujałabym się z egzaminem, a tak jestem szczęśliwym kierowcą czego Wam wszystkim życzę! IDŹCIE DO ELMOLU!!!
michalbort - 2013-05-15, 15:36

Witam, ja również polecam Szkołe Nauki Jazdy ELMOL znajdującą się w Centrum Handlowym Land. Jeździłem z Krystianem i Grześkiem. Wcześniej jeździłem z instruktorami z IMOLI, byli sympatyczni ale nie potrafili do końca przekazać wiedzy. Dodam, że dwa razy oblałem egzamin. Kolega mi polecił Krystiana z ELMOL i okazało się że to było to! Bezstresowo i rzeczowo. Krystian świetny gość, robi podczas jazd egzamin praktyczny, co tym którzy jeszcze nie zdawali pozwala zapoznać się z atmosferą jaka będzie panowała podczas prawdziwego podejścia. Grzesiek, mistrz objaśnień i oaza spokoju, wyjaśni ci wszystkie twoje wątpliwości, powie ci nie tylko jaką pozycję za kierownicą powinieneś zająć, wyjaśni ci też dlaczego tak powinno to wyglądać. Dodatkowym plusem jest to że masz jazdy więcej niż jednym instruktorem, dzięki czemu każdy może wytknąć ci inne błędy, każdy inaczej może ci coś wytłumaczyć dzięki czemu jeśli nie dokońca przekonuje cię jak wyjaśnił ci coś jeden, być może lepiej zrozumiesz objaśnienie innego, i trzecie najważniejsze, jeździsz na różnych samochodach, każdy instruktor ma swój, dzięki czemu będziesz mieć większe rozeznanie z działaniem gazu czy sprzęgła i poradzisz sobie gdy na egzaminie okaże się że pedały są bardziej lub mniej czułe niż w samochodzie na którym się uczyłeś. Po 1,5 rocznej przerwie, wziąłem u nich 16h i zdałem za pierwszym podejściem bez nerwów. Naprawdę polecam!!!!!

P.S. Do wszystkich którzy wątpią i sugerują że komentarze piszą sami pracownicy ELMOL. Prawda jest taka że ja, jak i zapewne moi przedmówcy zostaliśmy poproszeni o pozostawienie opini w internecie, a jeżeli jestem bardzo zadowolony z tej szkoły, to dlaczego nie miałbym poświęcić tych paru minut i nie zarejestować się na forum, dodać posta żeby chociaż w ten sposób odwdzięczyć się chłopakom(i pani Magdzie) za kawał dobrej roboty? :)

P.S.2 I nie ma co patrzeć że "o, tu się ktoś zarejestował 15.05.13r. o 15:00 a 15:07 już post którego się pisze conajmniej 10min." bo ktoś może płynniej formować myśli, a ktoś wolniej, a jeszcze inny ktoś zamieszcza swoją opinię na więcej niż jednym forum i chyba nie będzie za każdym razem innej pisał?

Dziękuję za uwagę i życzę powodzenia wszystkim ubiegającym się o prawo jazdy!

Mieczysław - 2013-05-15, 19:11

Wydawało mi się, że jestem ciężkim przypadkiem. Po 6 niezdanych egzaminach praktycznych zwątpiłam w siebie i zniechęciłam się strasznie. Za przyczynę niepowodzeń stawiałam sobie ogromny stres z którym nie potrafiłam sobie poradzić.

Z perspektywy czasu może gdybym wcześniej zmieniła szkołę jazdy nie byłoby aż tak tragicznie. Jeździłam z instruktorami z IMOLI. Chciałam się tam zapisać ponownie, ale miałam wrażenie, że instruktor chce mnie naciągną (potrzebowałam zaświadczenie o wyjeżdżonych 5 godzinach), postanowiłam więc napisać do IMOLI, czy aby na pewno jak wezmę u ich instruktora 10h jazd doszkalających to muszę jeszcze płacić za taki papierek. Generalnie po otrzymaniu odpowiedzi, w której nie była zawarta odpowiedź na żadne z moich pytań, wkurzyłam się i zdecydowałam, że nie chcę już korzystać z ich usług. Zaczęłam przeszukiwać fora w celu wybrania innego ośrodka. Natknęłam się tam także na opinie dotyczące IMOLI i olśniło mnie, że faktycznie instruktorzy IMOLI są świetni żeby pogadać, ale moich błędów nie potrafili wyeliminować.

Znajomi polecili mi ELMOL i to był dobry wybór. Najpierw napisałam maila, na którego natychmiast odpowiedziała mi Pani Magda i rozwiewała wszystkie moje wątpliwości. Po 2 letniej przerwie wzięłam tam 10 h jazd doszkalających. Jazdy miałam z Panem Czarkiem, który dostosował się do moich aktualnych potrzeb, SŁUCHAŁ co do niego mówię i brał na wszystko poprawkę. Stwierdził, że z moim ” doświadczeniem na trasach egzaminacyjnych” poświęcimy czas na naukę i sprawdzanie mnie w nieznanych dla mnie rejonach i to było dobre posunięcie. Dzięki temu uświadomiłam sobie swoje błędy i staraliśmy się nad tym pracować. Z jazdy na jazdę było coraz lepiej, w tym samym czasie delikatnie starał się mnie nastawić pozytywnie i przekonać, że nie jestem takim złym kierowcą i że mam dużą szansę tym razem zdać. Ja sama podchodziłam do tematu bardziej sceptycznie, ale byłam spokojna. Jak się okazało Pan Czarek miał rację i egzamin zdałam:) za 7 razem i jednocześnie za 1 po tak długiej przerwie.
Ciężkim przypadkom i nie tylko, naprawdę polecam ELMOL!

Tomek - 2013-05-16, 08:22

ELMOL Warszawa www.elmol.pl
Straszne wyciąganie pieniędzy.
Teoria może być, ale wiadomo, że teorii można się nauczyć samemu, za to na jazdach było dużo gorzej:
- generalnie w trakcie 27 godzin jazd wszystko ok, wszystko robisz dobrze; 28 i 29 wszystko robisz źle i na pewno nie zdasz egzaminu;
- 30 godzina to nasza ostatnia jazda, lepiej kup sobie jeszcze z 10 godzin ( 500 zł ) jeśli chcesz zdać;
- jazda po łuku: wg instruktora każdy musi sam się nauczyć jak to robić, po prostu trzeba wyczuć moment, samochód itd, w związku z tym instruktor zajmował się w tym czasie swoimi sprawami;
- manewry: na moje pytanie jakie manewry obowiązują na egzaminie instruktor odpowiedział, że parkowanie prostopadłe i zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury (!);

Widzę,że same bzdury są tu wypisywane i jestem w pełni przekonany ze pisał to właściciel firmy.
Podważam całkowicie zamieszczone tu opinie. ELMOL w Warszawie to koszmar :evil: Notoryczne odwoływanie terminów - kurs w sumie trwał przez to aż 5 miesięcy. Praktycznie zero manewrów, tylko robienie za taksówke dla znajomych instruktora.
I oczywiście bardziej dbanie o swój "samochodzik" niż o nauczenie mnie czegokolwiek. Najgorsze, że za późno sie zorientowałem. Dopiero jazdy doszkalające z instruktorem w innym ośrodku pokazały mi, jak powinna wyglądać nauka.

Zobaczcie jak właściciel tej pseudo szkółki realizuje tu SPAM:

- w ostatnim jego poście zarejestrował się jako "Mieczysław" a piszę posta już jako kobieta :-x

Podobnie z resztą SPAMUJE na innych forach ale tutaj jest tragicznie :-x
Nie dajcie się nabrać na te wszystkie peany na cześć jego firmy pisane przez rzekomych kursantów,bo zwrot pieniędzy za kurs jest u niego niemożliwy.

Pozdrawiam wszystkich zdających prawko.

rogiagni - 2013-05-16, 22:51

Witam serdecznie,
Ja robiłam kurs w szkole ELMOL, którą poleciła mi koleżanka i jestem bardzo zadowolona. Teoria z Panem Piotrem - spoko, jazdy z Panem Tomkiem - SUPER!!! i oczywiście egzamin zdany za pierwszym razem :-D . A dodam, że pierwszy raz na kursie byłam wiele lat temu (nie pamiętam nazwy szkoły) i tak się zraziłam, że nawet do egzaminu nie podeszłam, a teraz zrobiłam kurs odnowa i co najważniejsze polubiłam jazdę autem :-D . Polecam serdecznie szkołę ELMOL i pozdrawiam Wszystkich

Mieczysław - 2013-05-29, 17:10

Hahaha
Cóż za teorię spiskową sobie osobnik Tomek wymyślił. To nie facebook nie trzeba się legitymować swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem żeby być wiarygodnym. Zawsze mam kłopot z wymyśleniem sobie nicka, raczej nie udzielam się na forach, więc nie mam swoich stałych typów. Na poczekaniu wymyśliłam Mieczysława bo tak pieszczotliwe mówi na mnie mój chłopak :lol:
A tak jak kolega w poście przede mną, zostałam poproszona przez instruktora o zamieszczenie opinii na forum, a że byłam zadowolona to napisałam co czuję.

Naprawdę się uśmiałam, dziękuję!!

skrzat - 2013-08-09, 19:44

Dołączam się do pozytywnych opinii o szkole Elmol. Właśnie jestem po egzaminie praktycznym, który zdałam za pierwszym razem. Oczywiście efekt ten zawdzięczam instruktorom z tej szkoły. Świetne zajęcia teoretyczne, dużo "pomocy naukowych" (zero nudy a dużo wiedzy wyniosłam już z samych zajęć) Kurs pierwszej pomocy również rewelacyjny. Nawet jeśli ktoś ma taki zrobiony to uwierzcie w tej szkole warto go powtórzyć (zobaczycie m. in jak ciężko jest w praktyce wyciągnąć poszkodowanego z samochodu czy znieść go ze schodów)
No i jazdy ... Instruktorzy mają cudowne podejście do kursanta, są cierpliwi i w spokojny sposób przelewają całą swoją wiedzę. Ja nie żałuje, uważam że bardzo dobrym pomysłem było robienie kursu właśnie w tej szkole . A jakbyście mieli jakiś problem z zapisami na jazdy to Pani Magda z biura (przesympatyczna kobieta) zawsze coś dla Was znajdzie. :)

ShockedGlobe - 2013-09-16, 22:31

Witam. Także dołączam się do pozytywnych opinii. Zapisałem się na kurs, który był bardzo dobry. Instruktorzy zawsze starają się dostosować, żeby kursantom jak najlepiej pasowało. Teoria bardzo dobra, jazdy także świetne. Podają tylko cenne informacje jakie się przydadzą na egzaminie, a także co się przyda już po odebraniu prawka. Po kursie warto sobie wziąć kilka godzin jazd doszkalających, dopytać, poćwiczyć i teoria i egzamin zdana za 1 razem :) Szczerze polecam ELMOL i powodzenia przyszłym kursantom.

Pozdrawiam, Łukasz :)

diabelskipomiot - 2013-11-02, 11:38

Witam. Ja również mam jak najlepszą opinie na temat Elmol-u. Przed rozpoczęciem kursu nie siedziałem za kółkiem, a udało mi się zrobić prawko za pierwszym razem ( teoria i praktyka ). Instruktorzy nie robią w samochodzie nerwowej atmosfery co ułatwia naukę jazdy, a wiadomo na początku i tak jest mnóstwo stresu. Teoria jest wykładana przystępnie i nawet taki laik jak ja zrozumiał raz dwa. Nie mam porównania z innymi szkołami ale za przykład niech posłuży historia z mojego egzaminu praktycznego. Mianowicie czekając na egzamin pani, która uczyła się w jakiejś szkole przy Polach Mokotowskich i podchodziła po raz drugi do ''praktyki'' pyta się mnie " kiedy ona ma włączyć światła w samochodzie"!!!! Cisnęło mi się na usta '' A NA KONIEC SOBIE POMRUGAJ NA WIWAT ZA OBLANY EGZAMIN!!!! " Ale biorąc przykład z moich instruktorów spokojnie odpowiedziałem na pytanie i życzyłem powodzenia. I taka myśl mnie naszła " czego oni ją uczyli w tej szkole". Szczerze polecam Elmol każdemu. Pozdrowienia dla instruktorów: Piotrka, Czarka i Krystiana. Wielkie dzięki Panowie za wszystko. Paweł.
Nina Przybyło - 2013-12-18, 00:45

Witam. Mija prawie rok od zdanego egzaminu. Chciałam opinie wystawić wcześniej ale najzwyczajniej w świecie nie miałam czasu... Bardzo lubię jeździć samochodem, tzn. polubiłam bo wcześniej się bałam . Z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolona. To był mój drugi kurs, bez porównania - bardzo profesjonalnie i konkretnie. Jeździłam z Grzegorzem, i jeszcze nikt nie wytłumaczył mi tak dobrze techniki jazdy :-D - polecam. Podpisuję się obiema rękami pod wszystkimi pozytywnymi komentarzami. Wielki ukłon w stronę P. Magdy za życzliwość i uśmiech :-D Pozdrawiam, Nina. ;-)
MG - 2014-02-01, 15:20

Szczerze polecam. Szybko i sprawnie, a zarazem dokładnie. Zero problemów z umawianiem się na jazdy czy czymkolwiek innym. Kurs rozpoczęłam teorią 7 grudnia, a 31 stycznia zdałam praktykę. Wszystko za pierwszym razem. Jeśli chcecie zaoszczędzić na kursie, to można znaleźć na pewno coś taniej, ale jeżeli chcecie oszczędzić sobie czasu i zbędnego stresu, to elmol będzie dobrym wyborem.
Gabi - 2014-02-03, 11:03

Witam, chciałam przychylić się do wszystkich pozytywnych opinii na temat szkoły Elmol. Zaczynając kurs nigdy wcześniej nie jeździłam, a zdałam za pierwszym razem;) W szkole wszyscy bardzo pomocni. Zarówno instruktorzy, jak i Pani w biurze. Życzliwi i zawsze skorzy odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości. Kurs można zrobić naprawdę szybko, jeżeli tylko ma się czas. Nie ma również problemu, jeśli z dnia na dzień wystąpi niespodziewana sytuacja i nie możesz przyjść na jazdę. Po moich doświadczeniach mogę śmiało powiedzieć,że instruktorzy są dla Ciebie, zawsze chętni do pomocy.
Polecam w 100%.

matrix965 - 2014-07-04, 08:52
Również chciałbym polecić ELMOL, przede wszystkim ze względu na instruktorów.
Są genialni. W szczególności Krystian, z którym jeździłem najwięcej. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej właśnie szkoły jazdy. Wszystko zdane za pierwszym razem
i zero stresu o jakiekolwiek egzaminy. Jeszcze raz POLECAM !!!!

roysmakopca1970 - 2014-07-04, 09:51

ELMOL jest ok, :-)
Magda Ż. - 2014-07-04, 21:54
Temat postu: ELMOL
Witam wszystkich. ELMOL teoretycznie szkoła nauki jazdy jak każda inna ale... tylko teoretycznie :) W praktyce jest to bardzo dobra szkoła. Zajęcia teoretyczne krótkie zwięzłe i na temat, bardzo fajnie prowadzone przez Piotrka, wiedza łatwo trafia do głowy. Teorie państwową zdałam za pierwszym razem :) a praktyka po prostu bajka a zwłaszcza u jakże wyrozumiałego Krystiana (the best of the best :) ) Godziny jazd bardzo elastyczne i przyjemnie spędzony czas. Naprawdę gorąco polecam, jeżeli nie wiesz co wybrać jedź do Landu a marzenie o prawku na pewno się spełni.

Pozdrawiam

JoannaJoanna - 2016-11-15, 19:20
Wczoraj zdałam prawo jazdy za pierwszym razem a to wszystko dzięki szkole jazdy ELMOL. Teoria jak i praktyka były prowadzone w bardzo miłej atmosferze i co najważniejsze bezstresowej. Z każdej lekcji bardzo dużo mogłam wynieść co zapunktowało na egzaminie a jazda po łuku dzięki Panu Karolowi to najprostsza rzecz pod słońcem ;).
Jazdy przez cały okres kursu miałam z Panem Piotrem i Panem Karolem, którym bardzo dziękuję za dobre przygotowanie mnie do egzaminu i przygotowanie mnie do poruszania się samochodem po dużym mieście.

lkarkowski - 2016-12-12, 12:40
Temat postu: Re: ELMOL - ciekawa szkoła jazdy --- Suuuuper Oferta
Serdecznie polecam każdemu szkołę nauki jazdy ELMOL. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i w miłej, luźnej atmosferze. Wszyscy instruktorzy są bardzo sympatyczni i cierpliwi. Nie ma najmniejszego problemu z dopasowaniem terminów zajęć do swojego kalendarza. Jazdy odbywałem głównie z Panem Piotrem Rudzkim, który jest świetnym instruktorem i potrafi w sposób spokojny i systematyczny przekazać swoją wiedzę. Instruktorzy w tej szkole przygotowują kursantów nie tylko do zdania egzaminu, ale przede wszystkim do bezpiecznego i umiejętnego poruszania się po drogach. Jako osoba zupełnie pozbawiona talentu do prowadzenia samochodu zdałem egzamin praktyczny za pierwszym podejściem, co zdecydowanie świadczy o skuteczności instruktorów z ELMOLa.