To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

Szkoły jazdy w Warszawie - UWAGA!!! Piotr NOWOSAD znów szuka naiwnych

jkowalsk3 - 2011-08-10, 21:51
Temat postu: UWAGA!!! Piotr NOWOSAD znów szuka naiwnych
Witam,

Czuję się zobowiązany poinformować, że instruktor Piotr NOWOSAD podjął znów pracę (chyba tym razem w innej szkole niż AutoKadet) bo znów widać go pod Liddlem przy stacji Metra Młociny a tam właśnie umawia się z kursantami. Ponieważ człowiek ten jest pozbawiony czegoś takiego jak mentalność przestrzegam wszystkich przed tym osobnikiem. Działa bardzo sprytnie - kursantów wozi pod WORD na Bemowie, tam pokazuje "jak ciężko zdać egzamin" i próbuje już na pierwszych zajęciach przekonać, że "nie dasz, nie zdasz". Chwali się jakie to On ma znajomości w warszawskich WORD i gorąco namawia do dania "łapówki". W rzeczywistości nie ma żadnych znajomości w WORD a pieniądze najzwyczajniej w Świecie wyłudza !!! Kursant podchodzi do egzaminu kilka razy, nie zdaje, w końcu za którymś podejściem się udaje. Kursant myśli, że zdał dzięki pomocy NOWOSADA tymczasem fakty są takie, że zdał o własnych siłach. Samą jazdę trudno nazwać nauką. Nowosad stara się jak może aby kursanta jak najgorzej nauczyć aby nie zdał egzaminu i przyszedł "posmarować". Samochód którym aktualnie jeździ to Skoda Fabia o numerze rej. WZ2354F. Od pierwszych zajęć NOWOSAD robi wywiad środowiskowy odnośnie kursanta i jeśli wyczuje, że trafił na osobę zamożną próbuje jej sprzedać różne przedmioty (np. niespłacone odkurzacze "Rainbow"), samochody i inne rzeczy. Mi chciał wcisnąć odkurzacze "Rainbow" zakupione w firmie "SAHARA" przez kogoś na raty a raty nie były spłacane. Sprawdziłem otrzymane od niego numery seryjne odkurzaczy w tej firmie i właściciel poinformował mnie, że jeśli je zakupię to będzie to zwykłe paserstwo a sprawa pójdzie na Policje jeśli odkurzacz trafi do ich serwisu i będę się musiał z tego tłumaczyć. NOWOSAD jest do tego stopnia bezczelny, że pyta się kursanta o posiadane środki na koncie i jeśli trafi na naiwną osobę (jak np. ja) - pożycza od niej pieniądze, potem zwodzi tygodniami, że "jutro oddam" a na koniec grozi pobiciem jeśli zacznie się domagać zwrotu pieniędzy pod rygorem przekazania sprawy Policji i śmieje się w twarz, że nic mu nie zostanie udowodnione. Ja na szczęście ocknąłem się z letargu i nagrywałem rozmowy z tym oszustem. Muszę jednak teraz ciągać się z nim po sądach.

Jeśli już macie z nim do czynienia - najlepiej zakupcie dyktafon i rejestrujcie wszystko co mówi. Możecie później docenić przydatność posiadanych nagrań. Naprawdę wiem co mówię.

Uważajcie na niego i omijacie szerokim łukiem nim zostaniecie bez pieniędzy i z niezdanym egzaminem na Prawo Jazdy.

Jeszcze raz przestrzegam !!!!!!!!

jkowalsk - 2011-09-18, 20:38

Zachęcam do poczytania o działalności szkoły AutoKadet i Nowosada: http://forum.gazeta.pl/fo...je_lapowek.html
jkowalsk - 2011-10-08, 23:34
Temat postu: Nowosad
Oto zdjęcie tego "wybitnego specjalisty": https://picasaweb.google.com/114118083927779685044/GeoPhotos?authkey=Gv1sRgCNqEs4uh2prQwgE
mr.myers - 2013-10-23, 15:36

Jaki znów odkurzacz? Jeśli chodzi o odkurzacze i tego typu sprzęty, to polecam: http://rent.agapit.pl/ Świetna sprawa.
jussie - 2013-11-19, 18:40

Dzięki dobrze wiedzieć, niestety nie wszyscy powinni zajmować się nauką jazdy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group