To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

Szkoły jazdy w Warszawie - OSK MONIKA Ul Bartnicza 8

ZBIG666 - 2010-09-06, 14:59
Temat postu: OSK MONIKA Ul Bartnicza 8
Witam wszystkich

Mam sie z zamiarem wykupienia jazd doszkalajacych w tej o to szkole, czy ktos moze robil tam kurs albo ma jakies wiarygodne opinie o osk Monika ?

monisia - 2013-07-25, 20:28

OSK MONIKA Ul Bartnicza 8.
Polecam tą szkołę.Bardzo miła atmosfera P.Janusz i P.Robert mają duże podejście do kursanta.Nauka bez stresu ,bez krzyku z anielską cierpliwością ,dużo tłumaczą :-) .Wygodne porozumienie się co do wykładów i co do jazdy praktycznej.Super szkoła

endżi - 2013-11-20, 11:56

Zdecydowanie POLECAM OSK Monika, a szczególnie Pana Janusza jako instruktora- po kursie egzamin zdałam bez problemu za pierwszym razem!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wcześniej próbowałam 3 razy w innych szkołach i nic z tego...myślałam, że po prostu jestem "ciężkim przypadkiem" jeśli chodzi o jazdę samochodem, a okazało się, że trafiałam na złych instruktorów, którzy więcej gadali niż uczyli...Z czystym sumieniem stwierdzam, że Pan Janusz z OSK Monika jest w stanie nauczyć jazdy każdego...no, może prawie każdego ;-)
Kamilka - 2014-05-24, 18:26
Temat postu: OSK MONIKA ul.Bartnicza 8
Jedna ze szkół ,która jest godna polecenia..Nauka tam odbywa się w bardzo miłej atmosferze,instruktorzy mają wielką wiedzę teoretyczna jak i również praktyczną .Naprawde warto jest zrobić kurs w szkole OSK Monika ,gdyż póżniej jest bez problemowo zdac kurs państwowy.Kurs zdany za 2 razem;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group